Byt 3+1 Zlín - Zarámí

Typ

Byt

Nabídka

Na prodej

Cena

3,800,000.00 Kč

Výměra

72 m²

Podrobnosti

Město
Zlín
Ulice
Zarámí
Patro
4
Podlahová plocha
72 m²
Užitná plocha
67 m²
Balkon
3 m²
Stav
Původní stav
PENB
Třída D - Méně úsporná
Cena
3,800,000.00Kč

Detail

Předmětem prodeje je atraktivní zděný byt 3+1 s balkonem, situovaný ve 4. nadzemním podlaží bytového domu ve Zlíně – na ulici Zarámí.

Bytovou jednotku o podlahové ploše 72 m2 tvoří předsíň, komora, kuchyň, obývací pokoj se vstupem do ložnice, dětský pokoj, dále koupelna, samostatná toaleta a v 1.PP prostorný zděný sklep.

Ze společných prostor v domě je k dispozici kolárna/kočárkárna.

Součástí prodeje je také spoluvlastnický podíl na pozemku ve dvorní části domu o výměře 452 m2, který mohou obyvatelé domu využívat k volnočasovým aktivitám, odpočinku či k zahradničení.

Orientace: byt je z části orientován na jih, do klidné dvorní části (ložnice a obývací pokoj) a z části na sever (kuchyň a dětský pokoj). 

Stav bytu: byt je v původním stavu, určený k rekonstrukci dle vlastních představ, k dispozici po převodu vlastnického práva.

Stav domu: bytový dům byl kolaudován v roce 1967 a disponuje vlastní výměníkovou stanicí, která slouží jak pro vytápění, tak pro ohřev TUV.
V rámci revitalizace došlo cca před 7 lety k zateplení fasády ze severní a západní strany, k výměně oken a vstupních dveří. Dále byly v domě provedeny nové rozvody elektřiny, stoupacích rozvodů vody a byly opraveny balkóny. Náklady na tyto opravy jsou již plně splaceny.

Měsíční náklady: cca 4.500 Kč pro 4 člennou domácnost, včetně poplatků za správu a příspěvku do fondu oprav.

Kupní cena: 3.800.000 Kč včetně provize RK a právních služeb advokátní kanceláře.

Předností této nabídky jsou jak nízké provozní náklady, tak i umístění v samém centru města, s výbornou pěší i dopravní dostupností a kompletní občanskou vybaveností. V těsné blízkosti se nachází také dva městské parky, cyklostezka, multikino, dětské hřiště na Vodní ulici s cukrárnou a jiné.

K parkování lze využít zvýhodněnou nabídku pro rezidenty v dané lokalitě, a to roční parkovací kartu v ceně 1.500 Kč.

Pro bližší informace či sjednání termínu prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Jana Karlíková
Makléř Jana Karlíková
E-mail jk-reality@volny.cz
Telefon +420 777 889 110

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Zpráva byla úspěšně odeslána
Zavřít